КАР'ЄРА

Оберіть свій шлях.
Як випускник чи досвідчений професіонал, ви матимете нагоду брати участь у проєктах, які покращують та трансформують бізнес

ОБЕРІТЬ СВІЙ ШЛЯХ

Студенти та випускники

Професіонали з досвідом

Розвиток працівників

5 причин приєднатися до команди Business Evolution

Наші працівники – захоплені своєю справою люди, які разом з компанією розвиваються у сфері цифрової трансформації підприємств. Ми дбаємо про те, аби члени команди мав можливість професійно зростати у напрямках, найбільш цікавих для нього. Кожен з нас розуміє шлях свого розвитку і знає, яким чином досягти бажаних результатів.

Набуваючи кваліфікації та досвіду, наші працівники мають можливість обирати свій особистий шлях по кар’єрній драбині. Компанія сприяє цьому, пропонуючи безкоштовні навчання, курси, участь в обмінах досвідом та унікальних проєктах.

Ми є соціально відповідальною компанією, тому працюємо згідно трудового законодавства. Ми усвідомлюємо, наскільки критичною є ситуація із забрудненням навколишнього середовища, тому впровадили еко-офіс і підтримуємо різні еко-ініціативи. Ми турбуємось про майбутнє, тому підтримуємо обдаровану молодь та допомагаємо дітям.

Нам цікаво проводити час разом. Ми підтримуємо спільні інтереси та впроваджуємо традиції. Ми цінуємо те, наскільки ми різні, ми толерантні до поглядів, переконань та цінностей членів команди, навіть якщо вони не співзвучні з нашими.

Компанія пропонує конкурентну оплату праці. Ріст заробітної плати та інших компенсацій зростає разом із ростом професіоналізму та можливістю вирішувати складні задачі.

Приєднатися до команди

Отримати роботу просто!

Заповніть форму нижче