SAP

Компанія SAP SE – німецька корпорація – розробник програмного забезпечення і надавач послуг консалтингу, яка виробляє корпоративне програмне забезпечення та забезпечує підтримку програм для компаній будь-якого розміру в усьому світі. Штаб-квартира розташована у Вальдорфі, Німеччина, з регіональними відділеннями по усьому світу. SAP є найбільшим розробником корпоративного програмного забезпечення в Європі і четвертим за величиною у світі з 2009 року. Найвідомішим продуктом компанії SAP є її програмне забезпечення для планування ресурсів підприємства. Завдяки глобальній мережі клієнтів, партнерів, службовців і лідерів думок SAP допомагає світові працювати ефективніше та покращує життя людей. У клієнтській базі компанії SAP – більше 440 000 клієнтів з 180 країн.

European Bank

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) заснований у 1991 році після закінчення «холодної війни» для того, щоб побудувати нову епоху в Центральній і Східній Європі. Європейський банк інвестує в проєкти, що сприяють переходу до відкритої ринкової економіки, а також розвитку приватної та підприємницької діяльності. Акціонерами ЄБРР є 69 країн, Європейський Союз і Європейський інвестиційний банк. У своїй діяльності ЄБРР керується чітким набором стандартів: намагається сформувати здоровий інвестиційний клімат на основі ефективної нормативно-правової системи і заохочувати корпоративне управління, включаючи розумні методи регулювання, рішучу боротьбу з корупцією, розкриття інформації та чітке і послідовне дотримання принципів фінансового обліку й аудиторської діяльності. У роботі ЄБРР керується необхідністю заохочення екологічно здорового та сталого розвитку, а також належної практики закупівельної діяльності.

Microsoft

Корпорація Microsoft – багатонаціональна корпорація комп'ютерних технологій зі 124 тис. працівників у 102 країнах, є найбільшою у світі компанією-виробником програмного забезпечення. Головний офіс розташований у корпоративному кампусі в Редмонді, штат Вашингтон. Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи «Microsoft Windows» й офісний пакет «Microsoft Office». Продукти компанії Майкрософт дозволяють працювати ефективніше за рахунок зручного програмного забезпечення, захищати свої дані, розвивати свій бізнес. Також компанія гарантує безперебійну роботу служб упродовж 99,9% часу.

GigaCloud

GigaCloud – універсальний хмарний оператор для усіх сегментів бізнесу. Компанія працює з 2016 року, будучи лідером ринку за темпами зростання і кількістю клієнтів. У портфоліо компанії понад 1000 клієнтів у 6 країнах світу і понад 150 компаній-партнерів. GigaCloud надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу – від малого бізнесу до величезних корпорацій. Компанія використовує передові технології для створення безпечної, відмовостійкої та ефективної хмарної інфраструктури. 80% enterprise-клієнтів – індивідуальні проєкти. GigaCloud пропонує ринку базові продукти: приватна хмара, публічна хмара, кластери Kubernetes, а також додаткові сервіси: DraaS (відновлення інфраструктури в разі катастрофи), BaaS (резервне копіювання інфраструктури), Cloud Video, оренда ПО й інші. Техпідтримка працює для клієнтів у режимі 24/7. Середня оцінка роботи – 4,9 балів з 5. Компанія розміщує своє обладнання у трьох дата-центрах: двох в Україні (GigaCenter, BeMobile) і одному в Польщі (Atman). Всі вони відповідають рівню надійності Tier III. У 2016 році оператор отримав міжнародний сертифікат ISO / IEC 27001: 2013, а в 2018 – атестат відповідності КСЗІ. Рівень безпеки відмовостійких хмарних рішень, побудованих GigaCloud, відповідає вимогам української держави. Хмарний оператор GigaCloud є частиною групи компаній GigaGroup, до якої також входять комерційний дата-центр GigaCenter, телеком-провайдер у бізнес-сегменті GigaTrans і надійний агент у сфері кіберзахисту – GigaSafe. Співзасновники компанії: Олег Поліщук, Назарій Курочко, Антон Хвастунов. Генеральний директор: Артем Коханевич.

Gera

Компанія «Гера» – це 25 років ефективної роботи на ринку електронного торгового обладнання України. Поставка і сервісне обслуговування електронного торгового обладнання: впровадження маркувального і сканерного обладнання у процеси виробництва, торгівлі, складського обліку підприємств різного профілю; поставка маркувального обладнання (маркиратори, датери, аплікатори, етикет-пістолети, принтери друку етикеток і пластикових карток); поставка сканерів обладнання (сканери, термінали збору даних); поставка електронного вагового обладнання (рахункові, фасувальні ваги, торгові ваги з чекодруком); поставка витратних матеріалів для маркувального обладнання (самоклеючі рулонні матеріали, папір, термопапір, картони і пропіленові плівки, а так самопластикові картки, текстильні ярлики, фарбувальні плівки для термотрансферного друку – ріббони). Поліграфічні послуги: надання дизайнерських і поліграфічних послуг термотрансферного і флексо друку. У роботі з постачальниками компанія дотримується політики довготривалого співробітництва з представниками відомих світових брендів. Компанію відрізняє гнучка цінова політика, високоякісний сервіс і професійний підхід. Основне завдання – зробити покупця партнером і другом компанії. Багаторічний досвід «Гери» та професіоналізм її співробітників забезпечує успішне вирішення потреб кожного конкретного споживача.

ESET

Компанія ESET є новатором у галузі розробки провідного антивірусного програмного забезпечення. На сьогоднішній день ціль компанії ESET полягає в забезпеченні можливості насолоджуватися сучасними технологіями. Сьогодні рішення ESET в галузі безпеки дозволяють користуватися перевагами цифрового світу корпоративним і домашнім користувачам у більш ніж 200 країнах, в тому числі і в Україні (ексклюзивний дистриб'ютор — «ADEON SK, s.r.o.»).

Завод вагодозуючого обладнання "НВП "Техноваги"

Науково-виробниче підприємство “Техноваги” є розробником та виробником ваг у діапазоні від лабораторних до вагонних. завод виготовляє вагове, дозуюче, пакувальне, медичне, випробувальне обладнання, калібрувальні гирі та ін. Pавод виготовляє вагове, дозуюче, пакувальне, медичне, випробувальне обладнання, калібрувальні гирі та ін. Ми поставляємо не тільки локальні вагові системи, але й об’єднуємо технологічні модулі у комплекси та технологічні лінії, розробляємо системи обліку сировини та готової продукції. ТзОВ НВП «Техноваги» також є ексклюзивним представником фірми “Radwag” (польського виробника вагової техніки) в Україні.

Onix

Компанія Onix працює на ринку України з 1994 року і за цей час зарекомендувала себе як постачальника надійних і високопродуктивних рішень. Основними напрямами діяльності компанії є постачання серверного обладнання, систем зберігання даних, кластерних систем, термінальних рішень, систем резервного копіювання, засобів управління серверами й електроживленням. У компанії Onix виробництво і тестування серверних систем виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Усі сервери проходять ретельне та всебічне передпродажне тестування під навантаженням упродовж декількох діб і забезпечуються 3-річною гарантією. У якості додаткової послуги клієнтам пропонується розширений сервіс для серверів виробництва Onix: час реакції – не більше 4 годин, час відновлення – не більше 8 годин.

Urovo Authorized Distributor

Ексклюзивний дистриб'ютор сучасних мобільних пристроїв для роботи зі штрих-кодами торгових марок UROVO на території України. Визнані азіатські лідери терміналів збору даних і mPOS рішень, що йдуть в ногу з часом, що пропонують найширший модельний ряд обладнання на ринку автоматизованих рішень, високий ступінь надійності і функціональності. Продукція компанії UROVO завоювала довіру і визнання з боку багатьох клієнтів.

Тернопільська бізнес-школа

Тернопільська бізнес-школа створена в партнерстві з Estonian Business School та Тернопільським національним економічним університетом для нової генерації творців бізнесу. Наша місія – сприяти змінам. Змінам у бізнесі, економіці, освіті, країні та, зрештою, у мисленні. Віримо, що якісні зміни можливі, та працюємо для цього, забезпечуючи розвиток та об’єднання драйверів змін – представників нової генерації творців бізнесу, інновацій, змісту. Сьогодні бізнес-школа реалізовує програму Бізнес-інновації, що є сучасною європейською магістерською програмою. Програму розроблено та реалізовано в партнерстві з Estonian Business School.

Тернопільський ІТ Кластер

Тернопільський ІТ Кластер – це громадська організація, що сприяє розвитку сфери ІТ у місті. Задля цього організація співпрацює з освітніми закладами та органами влади міста, аби спільними зусиллями підняти ІТ-галузь Тернополя на якісно новий рівень. Кластер сформований у серпні 2017 року. Мета: команда прагне розвивати не лише ІТ-спільноту, а й загалом покращити якість освіти та перетворити Тернопіль на місто із якісною інфраструктурою. Для цього організовуються та проводяться заходи, які дозволяють молоді отримати нові знання і мотивацію для подальшого розвитку в професії, а також надається допомога у розробці проєктів, які покращать життя усіх мешканців Тернополя. Восени 2017 року відбувся перший публічний захід – Файне.IT, під час якого майбутні ІТ-спеціалісти почули чому ця галузь є цікавою та чому бути її частиною – перспективно. А вже навесні 2018 року відбувся перший хакатон «Тернопіль без проблем», учасники якого розробляли проєкти для вирішення наявних проблем у місті: від соціальних до екологічних. Восени відбулася вже друга конференція «Файне.ІТ», яку відвідали 550+ учасників. Ціль громадської організації – показати, що Тернопіль є привабливим і перспективним містом для ІТ-спеціалістів, де вони можуть реалізувати себе.

Заповніть форму нижче