Управління підприємством (ERP)

ERP-система – основа конкурентної переваги сучасного підприємства. Функціональність системи покриває всі ключові сфери діяльності компанії: продажі, виробництво, закупівлі, склад і логістика, фінанси та бюджетування, якість, персонал та інші.

ERP – це перш за все можливість об’єднати всі бізнес-процеси в одну потужну і зручну систему.

ERP (Enterprise Resource Planning) – інформаційна система, яка керує бізнес-процесами на всіх рівнях організаційної структури та дозволяє побудувати єдиний інформаційний простір для управління різними сферами діяльності підприємства.

ПЛАТФОРМИ

Наші рішення розроблені на платформах:

Компанія «Business Evolution» виконує комплекс робіт з впровадження, інтеграції, тестування і супроводу ERP-систем на різних платформах провідних виробників програмного забезпечення.

ВПРОВАДЖЕННЯ ERP-СИСТЕМИ ДОПОМОЖЕ ДОСЯГТИ ЗНАЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

ВИ ОТРИМАЄТЕ:

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Команда сертифікованих і досвідчених бізнес-консультантів та програмістів – експертів у сфері оптимізації бізнес-процесів і впровадження ERP-систем

Досвід впровадження та супроводу ERP-рішень представлених у галузях: енергетики, виробництва, сільського господарства, харчової промисловості, торгівлі і логістиці та ін.

Система менеджменту якості компанії «Business Evolution» сертифікована на відповідність до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015 аудитором світового рівня «Bureau Veritas»

Прозорий механізм ціноутворення на рішення і послуги

Ефективне вирішення складних бізнес-завдань у чітко визначені терміни

Швидке розгортання ERP-системи за допомогою методології швидкого впровадження (запуск – від 2-х місяців)

Заповніть форму нижче