SAP Business Planning and Consolidation

Рішення для планування, бюджетування та консолідації звітності в лінійці продуктів SAP.

SAP Бізнес-планування та консолідація

  • Автоматизація процесів планування, бюджетування, прогнозування та виконання розрахунків у системі фінансової звітності за національними стандартами і МСФЗ.

  • Спрощення підготовки зовнішньої і внутрішньої корпоративної управлінської звітності компанії, що скорочує тривалість бюджетних циклів і терміни фінансового закриття.

  • Консолідація звітності – всі дочірні компанії та філії зможуть вносити в систему необхідні дані самостійно, а це означає, що ви будете оперативно отримувати потрібні цифри, аналізувати дані і приймати своєчасні та правильні управлінські рішення.

Кому і навіщо це потрібно?

Тим, у кого процес планування складний і ускладнений багатьма факторами, такими як:

  • «Ручне» планування. Планування бюджету в MS Excel складний і трудомісткий процес: продукт не пристосований до одночасної роботи багатьох користувачів, вимагає ручного введення, що значно збільшує ризик отримання помилок, викликаних людським фактором.
  • Непрозорі процеси. Якщо філії компанії не розуміють, які дані потрібні головної організації, а звіти складаються у різних формах, збір необхідних даних затягується, а в звітах виникають помилки.

SAP BPC дозволяє нейтралізувати подібні ситуації.

SAP Business Planning and Consolidation - вирішує основні завдання фінансового департаменту:

Прогнозування.
Система використовує зручні алгоритми для того, щоб створювати обґрунтовані та прозорі бюджети. Крім того, SAP BPC агрегує всі дані і Ви зможете використовувати їх для планування у будь-який момент.
Стратегічне планування і бюджетування. Система дозволяє залучити до цього процесу всіх співробітників, які спільно і в повній мірі зможуть використовувати необхідні дані. Спільна робота також значно спрощує процеси узгодження.

ПЕРЕВАГИ SAP Business Planning and Consolidation

Єдиний інструмент для автоматизації завдань планування, бюджетування та консолідації звітності на платформі SAP

Можливість роботи на технологічній платформі SAP HANA: технології in-memory забезпечують максимальну потужність і швидкість при виконанні критичних обчислень

Зрозумілий інтерфейс. Робота з системою зі звичної системи MS Excel, за допомогою надбудови EPM Add-in

Просте налаштування звітів. Створення звітів без засобів програмування і залучення ІТ-відділу. Готові бізнес-правила для ефективного налаштування розрахунків

Базова модель даних дозволяє консолідувати звітність за різними ієрархіями, у різних валютах, у розрізі додаткових критеріїв аналізу

Доступність хмарної версії: потужні функції SAP HANA Enterprise Cloud допоможуть скоротити витрати і прискорити розгортання рішення SAP Business Planning and Consolidation

Заповніть форму нижче