Нові можливості інтелектуальної ERP-системи

Відкрийте для себе сучасну ERP-систему, що використовує штучний інтелект для трансформації бізнес-процесів.

Можливості SAP S/4HANA

SAP S / 4HANA підтримує процеси нового покоління, які об’єднують і координують роботу в компанії, дозволяють кожному співробітнику швидше приймати раціональні рішення, завдяки можливостям штучного інтелекту.

281963-pictogram

Фінанси

Дізнайтеся як SAP S / 4HANA дозволяє спростити процеси бухгалтерського обліку та формування фінансової звітності, оптимізувати процеси управління казначейськими і фінансовими ризиками, здійснювати інші фінансові операції, впровадити модель отримання доходів на основі передоплати, спростити управління активами і багато іншого.

282079-picrogram

Ланцюжок поставок

Точніше розраховуйте дати виконання зобов'язань, ефективніше управляйте транспортом, оптимізуйте складські запаси і багато іншого.

281243-pictogram

Виробництво

Дізнайтеся як SAP S / 4HANA дозволяє оптимізувати планування виробництва, прискорити виконання операцій, організувати комплексне управління виробництвом, підвищити ефективність, якість і багато іншого.

281412-pictogram

Дослідження і розробки/конструювання

Покращення контролю над реалізацією проектів і розробкою продуктів, ефективне управління корпоративними проектами, оптимізація управління життєвим циклом продукту, прискорення процесів проектування продукції, підвищення ефективності за рахунок застосування процесів, орієнтованих на вимоги і багато іншого.

281208-pictogram

Продажі

Дізнайтеся як SAP S / 4HANA допоможе вашій компанії отримувати максимальний дохід у результаті управління замовленнями і контрактами, управляти ефективністю продажів, забезпечувати спеціалістів і менеджерів з продажу необхідними даними і багато іншого.

283604-pictogram

Професійні послуги

Дізнайтеся як SAP S / 4HANA у сфері професійних послуг дозволяє оптимізувати затрати, розрахувати оптимальну кількість персоналу, спростити облік часу, забезпечити дотримання часових рамок і витрат, переглянути управління заявками, упорядкувати процес від комерційної пропозиції до оплати і багато іншого.

281361-pictogram

Закупівлі

Наші рішення забезпечують повне розуміння процесу закупівель, оптимізацію оперативних закупівель, автоматизацію управління підбором постачальників і договорами, централізацію закупівельних процесів, управління закупівлями товарів, ефективне зниження ризиків у ланцюжку поставок і багато іншого.

281038-pictogram

І це далеко не все

Дізнайтеся як SAP S / 4HANA допоможе Вашій компанії спростити управління активами і їх обслуговування, управляти ризиками, пов'язаними з екологією, охороною праці і технікою безпеки, підтримувати угоди про обслуговування, надавати послуги, орієнтовані на клієнтів, оптимізувати управління запасними частинами й основні процеси управління персоналом і розрахунку зарплати.

Штучний інтелект як ядро ​​вашого бізнесу

Швидке впровадження функцій штучного інтелекту і роботизована автоматизація процесів  допоможе кожному співробітнику приймати оперативні та зважені рішення.

Заповніть форму нижче