Track & Trace: контроль та простежуваність

 

Система контролю та простежування виробництва дозволяє суттєво знижувати ризики та підвищувати конкурентоспроможність виробництва на сучасних промислових підприємствах за допомогою перевірки переміщення товарів по ланцюжку постачання.

Про систему

Track & Trace  – це автоматизоване рішення для відстеження руху товарів, що підлягають обов’язковому маркуванню. 

Штрих-кодування  дає змогу за допомогою спеціального коду визначити місце походження та характеристику продукту, відстежувати маршрут переміщення продукції на будь-якому етапі ланцюга постачань.

Простежуваність виробництва означає, що ви знаєте, які партії чи серійні номери постачальників використовувались для виробництва готової продукції, а також хто отримувач готової продукції.

Система простежування виробництва є важливою не лишеу високорегульованих галузях таких як медична, аерокосмічна, оборонна, автомобільна та харчова промисловість, вона також стала життєво важливим інструментом для виробників у всіх галузях промисловості.

Система дозволяє отримати більший контроль над якістю продукції та процесом виробництва щоб відповідати вимогам замовника.

Відтворити відео

Основні переваги Track & Trace

Ефективніше відстеження ланцюгів постачання

Ефективніше відстеження ланцюгів постачання Виробники мають можливість слідкувати за матеріалами та продукцією в ланцюжку постачань. За допомогою відстеження матеріалів та продуктів під час виробничого процесу виробники можуть виявляти ділянки з найбільшою кількістю відходів та ділянки, що знижують продуктивність виробництва.

Відстеження використання сировини

Відстежуючи використання матеріалів, виробники отримують більше інформації про цей процес та мають можливість виявляти ділянки виробництва з низькою продуктивністю та високим рівнем відходів.

Скорочення обсягу відкликання та повернення продукції

Завдяки автоматизованій системі відстеження, виробники можуть своєчасно відізвати товар, легко дізнавшись який продукт чи партія виявилися неякісними.

Зведення до мінімуму ручного введення даних

За допомогою використання системи відстежування та автоматизації процесів, кількість паперових документів та даних, що введені вручну скорочуються до мінімуму. Весь процес можна автоматично інтегрувати з наявним програмним забезпеченням. Всі дані про виробництво можуть передаватись в одну єдину центральну базу.

Інтеграція з наявними системами

Інтеграція з наявними системами контролю дозволяє виробникам перед переміщенням продукту по ланцюжку постачання перевірити чи була введена вся необхідна інформація. Система легко інтегрується з ERP-системою.

Можливості Track & Trace

Простежуваність в реальному часі

Набір інструментів системи дозволяє швидко знаходити, відстежувати та повідомляти важливу інформацію, що пов’язана з розташуванням товару, етапом виробництва та постачальником.

Детальний пошук та відбір

Система пропонує безліч способів пошуку даних про продукцію, аналізуючи замовлення, серійний номер, номер партії, пакувальний лист, номер етикетки та квитанцію на пошту.

Розгортання даних

Групування продуктів за товарними групами та можливість швидкого розгортання даних про товар, комплектацію, сировину та інформацію про постачальника.

Звітність з питань регулювання та дотримання норм

Забезпечує виробникам гнучкість вибору між різними варіантами звітності, як стандартними так і спеціалізованими в тому числі дає можливість для відкликання продукції, отримати історію про кожну одиницю продукції.

Моніторинг продуктів з обмеженим терміном придатності

Швидко та легко переглядайте терміни придатності сировини та матеріалів для планування виробництва. Обмін між клієнтами. Система дозволяє легко обмінюватись ключовими даними з клієнтами, дозволяючи швидко видрукувати детальні звіти про відстеження продукції у відповідності до вимог якості.

Моніторинг виробництва та якості в реальному часі

Зменшення ризиків за допомогою забезпечення доступу до даних про якість виробництва та виробничі операції в режимі реального часу.

Види маркування

Штрих-код

QR-код

RFID-відмітки

Інформаційне маркування

Ідентифікаційне маркуваня

Сфери застосування маркування

Обладнання для системи Track & Trace

Компанія Business Evolution є офіційним постачальником спеціалізованого обладнання для автоматизації виробничих цехів

Принтери етикеток

Принтер штрих-кодів - важливий елемент автоматизації виробництва

Мобільні термінали

Роботу сучасного підприємства не можна уявити без терміналів збору даних

Сканери штрих-кодів

Ручні сканери штрих-коду - економне і ефективне рішення

Захищені промислові комп'ютери

Багатофункціональні контактні промислові термінали, які призначені для використання у виробничих цехах

Сервери та комплектуючі, ПЗ

Основа системи повинна бути надійною

Витратні матеріали

Ваші принтери будуть задоволені!

Шафи із нержавіючої харчової сталі

Шафи спроектовані для монтажу електротехнічного обладнання

Ваги платформні

Призначені для статичного зважування готової продукції/сировини на складах та цехах підприємств різних галузей

Захищені планшети

Високий рівень пило-вологозахисту та ударостійкість дозволяють використовувати планшет в жорстких умовах складів та цехів

Наші спеціалісти готові встановити, протестувати та налаштувати обладнання у Вас на виробництві

Заповніть форму нижче